Головна » Статті » Cтатті |
В категорії матеріалів: 272 Показано матеріалів: 121-130 |
Сторінки: « 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 27 28 » |
Змиритися з тим, що система "розумний будинок" - вже не майбутнє, а сьогодення, не так складно. Особливо, якщо згадати, яким неймовірним дивом техніки наші предки вважали звичайне радіо чи ще відносно недавно - кольоровий телевізор. Сьогодні, коли "розумний будинок" в Україні вже не гість, а природний супутник життя, - такий же, як ноутбук з можливістю виходу в Інтернет або новенький "ай фон», нам самим доведеться "розумнішати", звикаючи до його можливостей.
|
У Данії пройшла презентація проекту диво-будинку - найбільш екологічного і розумного житла в світі. Він вміє самостійно включати світло та опалення, відкривати вікна і навіть може вранці розбудити господаря, зваривши йому свіжу каву.
|
Сьогодні будинки дійсно вчаться виконувати побажання і капризи господарів, а стало це можливим завдяки інтелектуальній системі "Розумний дім".
|
Замислюючись над дизайном інтер'єрів квартири, заміського будинку або офісу, люди велику увагу приділяють не лише оздоблювальним матеріалам, меблям і побутовій техніці. Адже яким би чудовим не було оформлення, важливо його правильно подати, «подати», зробити максимально виграшним. І величезну роль у вирішенні цього питання відіграє освітлення.
|
Де жити краще - в міській квартирі або за містом, в приватному будинку? Питання спірне. Однак c впевненістю можна стверджувати одне - в місті не домогтися того відчуття простору і свободи, єднання з природою і екологічних умов - чистого повітря, ліси та річки, які дарує нам життя за містом. А тому давайте подивимося, чи можливо вирішити проблеми, пов'язані з проживанням у приватному будинку, при цьому забезпечивши собі всі ті переваги, які пропонує нам міське життя. Ми стверджуємо - можливо! Система "Розумний дім" - сучасне комплексне вирішення всіх побутових проблем, пов'язаних з Вашим житлом.
|
Для початку розберемося в тому, що ж означає загадкове слово «смартхаус». Ті з вас, шановні читачі, хто знайомий з англійською мовою, можуть сміливо пропустити це «ліричний вступ». Неукраїнське слово «смартхаус» (англ. smart house) означат всього лише «розумний дім» (або «тямущий дім» - це як кому подобається).
|
Якщо печерній людині вистачало багаття й звірячої шкури на вході замість дверей, то в 15-му столітті для комфорту потрібна була вже піч і, добре б, дерев'яні підлоги з тесу! Якщо нашим бабусям було цілком зручно готувати на примусі, то сьогодні господиня без мікрохвильовки і електроблендера - як без рук!
|
Те, що ще якихось десять років тому здавалося фантастикою, сьогодні можливо - будинок, що володіє інтелектом, здатний самостійно вирішувати побутові завдання. Що ж може ця система, що одержала назву розумний будинок?
|
Бум "інтелектуалізації" будівель котиться по світу: Японія, США, Європа - в розвинених країнах "нерозумні" будинки вже не будують. А зводять незвичайно комфортні, ресурсозберігаючі палаци. Офіси та готелі, спортивні споруди та промислові підприємства, приватні будинки і квартири - найрізноманітніші групи замовників поповнюють перелік проектів по оснащенню "інтелектом" будівель.
|
Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів у тому, що господар, який робить вибір на користь «розумного дому», отримує безліч переваг. Чим же гарні приміщення, оснащені інтелектуальними системами, і які їхні можливості?
|