П`ятниця, 22.11.2024, 23:22
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Cтатті

Кількість кімнат, помножена на чотири


Кількість кімнат, помножена на чотири

Світильники, ще один привід – вже в котрий раз, - зі здивуванням помітити: життя прекрасне. Потяг людини до світла невичерпний, а фізичний – в даному випадку архітектурне, - світло – не виняток. Воно покликане, всього навсього, проганяти темряву, але крім того, може виконувати ще багато дуже корисних функцій. Наприклад, нести радість, тобто розганяти темноту душевного, психологічного характеру – тугу та смуток. І також, світло може та повинне допомагати кращому порозумінню між людьми – тобто знімати, згладжувати тіні, відкинуті тими чи іншими словами – невдало сказаними або непрвильно зромілими спочатку. Архітектурне світло повинне стати своєрідним путівником по почуттям.

Людина не може керувати темрявою. Темряви, чесно кажучи, навіть немає, її просто не існує. Темрява – це відсутність світла, і не більше того. Проте ми можемо генерувати світло та керувати ним. Причому в сфері фізичного, та в сфері метафізичного. Якщо вдумливо, серйозно зайнятись освітленням свого житла, можна помітити, що матеріальні та естетичні, етичні, духовні аспекти, риси та властивості освітлення (проте, так як і загалом архітектури) тісно переплетені. А як ж інакше? – тому що і сама людина має не тільки фізичні органи чуття.

До речі, а скільки часу ми проводимо при штучному світлі? Навіть важко собі уявити... Напевно, щось середнє між третиною та половиною життя. ...і ночі короткі у сні... а дні – при світлі ламп, - довгі, летять, схожі на сни... На жаль, людство закрилось в офісах, в цехах фабрик та заводів, та сидить в них, навіть вдень надаючи перевагу електричному світлу (причому далеко не зажди хорошому). Тому, при поверненні ввечері додому нам особливо необхідно потрапити в умови хорошого освітлення – красивого, розумного та дружнього, а зовсім не якого-небудь. Наші домашні світильники повинні бути пристроями від втоми – як фізичної, так і психологічної, а не безликими освітлювальними приладами, які штучно продовжують важкий, можливо навіть безрадісний світловий день.

Перед нами стоїть висока та благородна ціль. Зараз ми з вами освоїмо основні принципи архітектурного освітлення, після чого ви зможете зі смаком та зі знанням справи приступити до прикрашання вашого життя (зверніть увагу: слова „життя” та „житло” в українській мові мають один корінь). В ряді статей ми будемо говорити більше про якісне, а не про кількісне. Тому тут дозволимо собу невелику ремарку – саме кількісного характеру. Задача освітлення може бути успішно (читайте: високоякісно) вирішена тільки тоді, коли кількість світильників (а не окремих випромінювачів!) у вашому домі наблизиться до кількості кімнат (враховуючи ванну, прихожу та кладовку), помножену на чотири. Ви вважаєте, що навіть перевищить її? Прекрасно!

  Компанія "Hi-Tech House"

Дмитро Витрикуш

керівник з продажу в Західній Україні

 

Львів Тернопіль Луцьк Рівне Івано-Франківськ Ужгород Чернівці

8 (050) 430-69-41

8 (050) 430-24-26

8 (032) 224-83-20

ICQ: 236-972-441

    http://rozum-domu.at.ua/

Категорія: Cтатті | Додав: rozum-domu (27.02.2008)
Переглядів: 713 | Рейтинг: 0.0/0 |



Категорії каталога
Cтатті [272]
Форма входу
Пошук в Інтернеті
Пошук на сайті
Друзі сайту
Статистика