Субота, 23.11.2024, 07:46
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Cтатті

Актуальні питання кліматизації будівель


Актуальні питання кліматизації будівель

  “Говоріть правду, але зробіть правду чарівною

Девід ОГІЛВІ, рекламіст

 

Актуальні питання кліматизації будівель  Кліматизація - комплекс заходів і пристроїв, що забезпечують створення штучного клімату в приміщеннях, а іноді тільки на робочих місцях. Кліматизація здійснюється за допомогою систем кондиціонування повітря, опалювання, радіаційного і конвекторного охолоджування, вентиляції. Ефект дії кліматизації визначається температурою, вологістю і рухливістю повітря, а також температурою поверхонь огорож і предметів (“Велика Російська енциклопедія”, 2001)

 

Річний оборот підприємств, що виробляють устаткування для створення клімату в країнах Євросоюзу, перевищує 20 млрд євро. Ця цифра говорить багато про що. Але найпростіший висновок, який напрошується сам собою, – це необхідність комплексного опрацьовування даного питання з урахуванням всіх можливих обставин, починаючи від законодавчої бази і закінчуючи технічною інформацією про всіх виробників товарів і послуг даного сектора.

 

Головне питання на сьогоднішній день – зростання вимог до енергозбереження. Тому що на опалювання, вентиляцію і кондиціонування витрачається від однієї третини до однієї четвертої всієї енергії, споживаємої в країнах Європи, та і в Росії.

 

Найбільші можливості поліпшення параметра енергоефективності знаходяться в секторі характеристик інженерного устаткування будівель.

Комплектність всього устаткування для кліматизації – це основа сумісності устаткування всієї системи в цілому. Змінюються вимоги до опалювальної промисловості – інженерне устаткування повинне стати “розумнішим” і підходити один до одного по технічних параметрах. Величезна маса організацій зайнята виробленням різних рекомендацій по підвищенню ефективності використання систем опалювання, вентиляції, кондиціонування повітря і теплопостачання. Але ефективність зусиль всіх зацікавлених сторін часто обмежена лобістськими настроями крупних компаній, що явно йде не на користь дрібним і середнім компаніям і тим більше – кінцевому споживачеві. Розробка федерального закону „Про теплопостачання” йде одночасно з реформуванням галузі, що створює певні труднощі в правильності формування ідеології теплопостачання в РФ.

 

Інформаційне узагальнення проблем, з якими стикаються всі фахівці, що займаються кліматом, повинне служити виробленню основних принципів як законодавчої ситуації, так і технічної.

Фахівцями галузі неодноразово підкреслювалося, що в Російській Федерації до цих пір немає органу, який би відповідав за весь комплекс завдань функціонування системи теплопостачання.

 

Інша сторона питання – це якість техніки, що поставляється на ринок. Питання виготовлення ефективного устаткування для систем опалювання, монтажу, експлуатації і сертифікації – в центрі уваги співтовариства фахівців галузі. Гостро стоїть необхідність комплексного підходу до оснащення систем теплопостачання і кондиціонування високоефективним устаткуванням, яке адаптоване до російських умов.

В секторі постачальників устаткування для кліматизації спостерігається підвищення інтересу до російського ринку, але недалеко той час, коли ринок буде надмірний. Але надмірність ринку спостерігатиметься не у всіх секторах. У розділі високоефективного і якісного устаткування попит буде завжди вищим, але він стане більш структурним. У секторі “”дешевої” кліматичної техніки спостерігатиметься та ж ситуація, як і з імпортом “ширвжитку” в кінці дев'яностих років минулого століття. Споживач, зробивши свій вибір на тій або іншій торговій марці, не забезпеченій ні нормальною сервісною службою, ні представництвом, ризикує своїм власним гаманцем. Необхідність інформованості про основних операторів ринку назріває з кожним роком все більше і більше. Адже не секрет, що багато виробників з європейських країн колишнього соцтабору, маючи невелику виробничу базу, намагаються заполонити російський ринок дешевими котлами і, природно, не вкладаючи гроші в маркетинг і розвиток збутової інфраструктури на території РФ, повинні або ослабити свою присутність на ринку, або змінити торгову політику.

 

Актуальність і гласність інформації як законодавчої, так і технічної – основа сучасного розвитку кліматичного ринку.
 

Компанія "Hi-Tech House" („Хай-Тек Хаус”)

Дмитро Витрикуш

керівник з продажу в Західній Україні

 

Львів Тернопіль Луцьк Рівне Івано-Франківськ Ужгород Чернівці

8 (050) 430-69-41

8 (050) 430-24-26

8 (032) 224-83-20

ICQ: 236-972-441

    http://rozum-domu.at.ua/

Категорія: Cтатті | Додав: rozum-domu (05.05.2008)
Переглядів: 696 | Рейтинг: 0.0/0 |



Категорії каталога
Cтатті [272]
Форма входу
Пошук в Інтернеті
Пошук на сайті
Друзі сайту
Статистика