Понеділок, 20.05.2024, 17:00
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Cтатті

Система „Розумний дім” для конференц-залу


Система „Розумний дім” дозволяє на базі інтегрованої системи безпеки, керування, автоматизації та життєзабезпечення побудувати комплекс презентаційного обладнання з системою дистанційного керування для проведення презентацій та конференцій.

Приклад системи „Розумний дім” для конференц-залу:

Система для конференц-залу призначена для забезпечення відео та аудіо супроводу нарад та презентацій.

Комплекс обладнання складається з аудіо- та відеопрогравального обладнання, пристроїв відображення відеоінформації колективного користування, обладнання для озвучення.

Забезпечується виконання наступних функцій:

Якісне виведення відео та аудіо інформації з носіїв різних форматів DVD, CD, CD-R, CD-RW,VCD, SVCD, MP3, MPEG4, VHS, S-VHS.

Формування відеосигналів зображень дво- та тривимірних об”єктів з допомогою відеопрезентера (документ-камери).

Відображення відео та графічної інформації з роздільною здатністю VGA(640х480), SVGA(800х600), ХGA(1024х768) на основному (LCD-проектор та екран) і додатковому (плазмова панель) екранах колективного користування.

Комутацію відеосигналів з будь-якого джерела, що входить до складу системи, а також відеосигналу від зовнішнього персонального комп”ютера (ноутбука), на будь-який з екранів колективного користування (плазмова панель або проектор).

Комутацію аудіосигналів від будь-якого джерела (DVD, VCR, мікрофон), яке входить до складу системи на багатоканальний підсилювач.

Якісне виведення звуку з допомогою багатоканального підсилювача та акустичних систем.

Озвучення доповідей з допомогою радіомікрофона, та можливістю переключення його звукового ряду на звук від будь-якого джерела, що входить в систему.

Керування обладнанням комплексу може здійснюватися в трьох режимах:

автоматизованому (сценарному), дистанційному та ручному.

Основна частина програвального та управляючого обладнання розміщена в шафі (19" стійка), встановленій у службовому приміщенні. Інше обладнання розміщене в залі засідань.

Проектор та плазмова панель підвішені до стелі з допомогою спеціального кріплення. Екран закріплено на стелі перед плазмовою панеллю, і в опущеному стані повністю її закриває.

Комплекс функціонує натупним чином:

Обладнання підсистеми програвання формує відеосигнали в форматі S-video (DVD1, DVD2, VCR) та у форматі VGA (документ-камера, PC), та аудіосигнали (DVD1, DVD2, VCR) у форматі Stereo і радіомікрофона у форматі Моно, які поступають на входи обладнання підсистеми комутації.

Підсистема комутації здійснює підключення відео- та аудіосигнала від потрібного джерела до виходів обладнання підсистеми відображення відеоінформації та підсистеми озвучення, при цьому сигнали S-video перетворюються у сигнали VGA.

Користувач, з допомогою переносної сенсорної панелі керування, взаємодіє з підсистемою централізованого керування, здійснюючи дистанційне та автоматизоване (сценарне) керування всім обладнанням, що входить у підсистеми програвання, комутації, відображення відеоінформації та озвучення.

Для підвищення відмовостійкості обладнання підсистеми центрального керування, воно підключене до безперебійного джерела живлення.

Інтерфейс користувача дозволяє комфортно керувати всім обладнанням, яке є в конференц-залі, а також запускати попередньо визначені сценарії та керувати гучністю звуку. Запуск сценаріїв здійснюється натисканням на віртуальну кнопку на панелі керування.

Сценарії для режиму „Презентація”:

відображення відеоінформації з програвача DVD на плазмовій панелі, звуковий супровід

відображення графічної інформації з документ-камери на плазмовій панелі

відображення відеоінформації з персонального комп”ютера на плазмову панель

відображення відеоінформації з програвача DVD на екран з допомогою проектора

відображення відеоінформації з персонального комп”ютера на екран з допомогою проектора.

Сценарії для режиму „Перегляд відео”:

відображення відеоінформації з програвача DVD на плазмовій панелі, звуковий супровід

відображення відеоінформації з відеомагнітофону VHS (VCR) на плазмовій панелі, звуковий супровід
відображення відеоінформації з програвача DVD на екрані з допомогою проектора, звуковий супровід

відображення відеоінформації з відеомагнітофона VHS (VCR) на екрані з допомогою проектора, звуковий супровід.

Режим „Мультирум” використовується для керування обладнанням підсистеми комунікацій в дистанційному режимі, без застосування сценаріїв. На екрані показані приймачі аудіо та відеосигналів (плазмова панель, екран), які комутуються з джерелами (комп”ютер, ноутбук, ресивер). Для комутації джерела з приймачем достатньо їх вибрати „стилусом” або „мишкою” з запропонованого списку. На екрані візуально відобразиться зв”язок між обладнанням. Кнопка „Прийняти” дозволяє підтвердити вибір. Кнопка „Відміна” дозволяє закрити діалогове вікно без виконання яких-небудь дій.

Для кожного обладнання, розміщеного на плані, доступне контекстне діалогове вікно, з допомогою якого можна керувати роботою даного обладнання, наприклад, дистанційно керувати режимами, а також включати та виключати його.

Натисканням віртуальних кнопок на панелі керування можна піднімати або опускати моторизований екран, а також керувати жалюзями в конференц-залі. В кінці виступу достатньо натиснути кнопку „Кінець презентації”, все обладнання буде переведене в режим очікування, радіомікрофон, документ-камера та персональний комп”ютер виключаються власними механічними вимикачами в ручному режимі.

Категорія: Cтатті | Додав: rozum-domu (07.01.2011)
Переглядів: 511 | Рейтинг: 0.0/0 |



Категорії каталога
Cтатті [272]
Форма входу
Пошук в Інтернеті
Пошук на сайті
Друзі сайту
Статистика